Zgrzewarki do folii termokurczliwej

Zgrzewarki do folii termokurczliwej stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Są chętnie wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach, działających w najróżniejszych branżach, od spożywczej po spedycję. Zobacz, dlaczego i Ty potrzebujesz takiego urządzenia.

Zastosowanie zgrzewarek do folii termokurczliwych

Główne zastosowanie zgrzewarek do folii termokurczliwej to pakowanie próżniowe produktów spożywczych, gdzie dzięki temu znacznie wydłuża się ich termin przydatności do spożycia. Szczególnie lubią je branże cukiernicze, piekarskie i mięsne, ale nie tylko. Takie uprzedzenie znajdzie zastosowanie również w branży kosmetycznej, poligraficznej, a nawet papierniczej i chemicznej. Innymi słowy, zgrzewarka do folii termokurczliwej przyda się wszędzie tam, gdzie trzeba szczelnie i próżniowo zapakować jakiś produkt.

Jak działają zgrzewarki do folii termokurczliwej?

Pakowanie odbywa się metodą obkurczania termicznego. Folia termokurczliwa wyróżnia się niską temperaturą zgrzewania, dużą wytrzymałością i wysoką przezroczystością. Dzięki temu masz pewność, że zapakowane produkty będą się estetycznie prezentować, zachowają swoją świeżość na bardzo długo oraz pozostaną doskonale zabezpieczone w transporcie.

Poznaj ofertę zgrzewarek termokurczliwych ScanPack

W ofercie Scan Pack znajdziesz bogatą ofertę maszyn do pakowania w folię termokurczliwą, czyli właśnie zgrzewarki do folii termokurczliwej. Prezentowane w tej kategorii urządzenia z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Możesz wybierać pomiędzy urządzeniami o różnych gabarytach, a dzięki temu, będziesz mógł lepiej dopasować maszynę do swoich potrzeb oraz wielkości stanowiska pracy.

Dodatkowo, kupując u nas masz gwarancję jakości. Oferujemy wyłącznie zgrzewarki, które wyróżniają się doskonałym wykonaniem i świetnymi parametrami technicznymi. Elementy robocze pokryte teflonem, optymalna moc grzałek elektrycznych i szereg zabezpieczeń - to główne atuty naszych zgrzewarek.

Data publikacji: 
28.11.2017