Zgrzewarki impulsowe do folii

Zgrzewarki impulsowe do folii to urządzenia, które są niezbędne przy pakowaniu produktów w sektorze spożywczym, ale nie tylko. Dzięki zgrzewarce impulsowej można uzyskać szczelne i precyzyjne zamknięcie każdego opakowania. Dodatkowo urządzenie to jest niezawodne, wygodne w obsłudze i wydajne.

Jak działają zgrzewarki impulsowe do folii?

Folia zgrzewana jest przez elektrodę grzewczą, która rozgrzewa się do nawet temperatury 180 st.C. Co ciekawe, urządzenie pracuje (elektroda nagrzewa się) tylko w momencie docisku. Stąd nazwa – zgrzewarka impulsowa.

Urządzenie ma wiele zalet w porównaniu z innymi zgrzewarkami. Dzięki temu, że elektroda grzewcza działa tylko w momencie docisku, urządzenie oszczędza energię i jest bezpieczne dla użytkowników i najbliższego otoczenia. Dodatkowo cały proces może być sterowany ręcznie, ale również za pomocą potencjometru, którym operator może dowolnie ustawiać czas zgrzewania folii.

Zgrzewarki impulsowe do folii to najprostsze rozwiązanie do zamykania worków foliowych lub zgrzewania rękawów, niezależnie od branży i rodzaju opakowania.

Oferujemy rozwiązania dla przemysłu, a w tym zgrzewarki impulsowe do folii, które sprawdzą się w każdych warunkach. Na szczególną uwagę zasługują modele Super Magnet Sealer, przeznaczone do użytku profesjonalnego. To urządzenia niezawodne i trwałe, wykonane z markowych podzespołów. Konstrukcja urządzenia sprawia, że obsługa zgrzewarki jest prosta i intuicyjna. Kolejnym walorem jest szybkość działania i bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajduje się ponad 200 konfiguracji zgrzewarek impulsowych do folii. Między innymi zgrzewarki stołowe z nożami tnącymi na końcu do odcinania pozostałości folii, przez co opakowanie jest jeszcze bardziej estetyczne.

Data publikacji: 
11.02.2018