Zgrzewarki ręczne impulsowe

Zgrzewarki ręczne impulsowe, tak jak nazwa wskazuje, są przeznaczone do użytku manualnego. Urządzenie pracuje wyłącznie przy udziale operatora. Nie oznacza to jednak, że sprzęt jest mniej profesjonalny niż zgrzewarki automatyczne. Opisywane urządzenia mogą zgrzewać wszystkie folie termozgrzewalne występujące na rynku i przydadzą się szczególnie tam, gdzie liczy się precyzyjna kontrola samego procesu zgrzewania.

Dlaczego warto zainwestować w zgrzewarkę ręczną impulsową?

Zgrzewarki ręczne impulsowe do folii wyróżniają się swoją szybką pracą i prostą obsługą. Co warte odnotowania, pracują jedynie w momencie docisku ramienia grzewczego, dzięki czemu są oszczędne i bezpieczne, a operator ma pełną kontrolę nad urządzeniem. Dzięki ręcznej zgrzewarce impulsowej można nie tylko maksymalnie kontrolować pracę, ale także uzyskać znakomite efekty – zgrzew jest trwały i szczelny. To doskonałe urządzenie, przeznaczone między innymi do zamykania worków foliowych lub zgrzewania rękawów, które sprawdzi się zarówno w mniejszej, jak i większej firmie.

Dodatkowo jest mnóstwo możliwości, co do konfiguracji takiego urządzenia – zgrzewarki do folii mogą być wyposażone w szerszy element zgrzewający lub dwie linie zgrzewu oraz nóż tnący lub elektrodę do odcinania nadmiaru folii. Dodatkowo, niektóre dostępne modele zgrzewarek posiadają możliwość dodania nadruku lub wytłaczania znaków na zgrzewie. Jest to pomocne, kiedy chcemy umieścić datę, numer seryjny partii lub chociażby dane firmy.

Firma Scan Pack posiada w ofercie różnego rodzaju zgrzewarki ręczne impulsowe o szerokim zastosowaniu. Wszystkie urządzenia wyróżniają się doskonałymi parametrami pracy i jakością wykonania, co gwarantuje bezawaryjną pracę przez długie lata. Zgrzewarki ręczne impulsowe Scan Pack to wygoda pracy i wiele możliwości.

Zobacz zgrzewarki ręczne impulsowe dostępne w naszej ofercie.

Data publikacji: 
18.12.2017