Zgrzewarka ciągła CS-350/500-R

Zgrzewarki z ciągłym zgrzewem serii R o prędkości zgrzewania 5,5 m/min doskonale nadają się do dużej produkcji. Zgrzewają szybko i skutecznie bez względu na długość worka. Maszyny przeznaczone dla wysokiej jakości technologii produkcyjnej. Zalety maszyn są w pełni widoczne w każdej trudnej sytuacji. Model 500-R umożliwia zgrzewanie paczek z produktami bez systemu przewozowego, natomiast paczki powyżej 1 kg wymagają dodatkowego systemu przewozowego TP-520.

Zgrzewarki ciągłe AVC doskonale nadają się do zamykania dużej liczby worków z dużą prędkością. Maszyny te charakteryzują się wysoką sprawnością techniczną, dzięki czemu sprawdzą się w niemal każdej sytuacji. Cyfrowy termostat pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie temperatury. Wszystkie modele zgrzewarek Continuous Heat Sealer można zamontować na stojaku, co pozwala na szybkie i ostrożne podawanie woreczków. Możliwy jest wybór między płaskim stojakiem stołowym a stojakiem wyposażonym w aluminiowe rolki. Ponadto maszyny te mogą być umieszczone nad napędzanym przenośnikiem taśmowym.

Zgrzewarka CS.350.R doskonale nadaje się do zgrzewania worków z polietylenu, polipropylenu, laminatu, folii aluminiowej i różnych innych materiałów opakowaniowych. Prędkość zgrzewania tej zgrzewarki ciągłej wynosi 5,5 metra na minutę. Maszyna zapewnia zgrzew o szerokości 6 mm. Model ten pozwala na przetwarzanie torebek o wadze do 100 gramów bez konieczności ich podtrzymywania; w przypadku cięższych opakowań maszyna ta może być używana w połączeniu z napędzanym przenośnikiem taśmowym TP.520. Podawane produkty są automatycznie transportowane przez maszynę.

Zgrzewarka CS.500.R zgrzewa worki z polipropylenu, laminatu, folii aluminiowej, papieru powlekanego (karty nagłówkowe) i różnych innych materiałów opakowaniowych. Prędkość pracy tej zgrzewarki ciągłej wynosi 5,5 metra na minutę. Maszyna zapewnia zgrzew o szerokości 6 mm. Dodatkowy system nośny umożliwia transport i zgrzewanie opakowań o wadze do 1 kg bez podparcia. Maszynę można umieścić na stojaku wyposażonym w aluminiowe rolki, co umożliwia jeszcze łatwiejszy transport worka podczas zgrzewania.

Przeznaczenie:
PE/PP do 2 x 600 mikronów
Papier pokryty PP i PE
Laminat
Celofan
Folia aluminiowa
Dostępne opcje:
Cyfrowa regulacja temperatury
Odcinanie nadmiaru folii
Pozioma regulacja pozycji zgrzewania
Wykonanie ze stali nierdzewnej
Szerokość zgrzewu 6mm
Pobierz pliki 
Dane techniczne 
ModelZgrzewarka ciągła CS-350RZgrzewarka ciągła CS-500RTransporter TP-520
Prędkość3,5m/min5,5m/min.1-10m/min.
Szerokość zgrzewu6mm6mm-
Pobór mocy300W300W800W
Waga6kg8kg80kg
2

Wyślij zapytanie lub zadzwoń +48 512 170 215

Zobacz pozostałe nasze zgrzewarki do folii

Podstawowe zastosowania:
- produkcja i zgrzewanie worków foliowych
- folia PP, PE, PAPE 2 x 250 µ

Zastosowania:
- mała produkcja i zgrzewanie worków
- folie PP, PE 2 x 150 µ

Zastosowania:
- duża ciągła produkcja
- ALU, PP, PE, PAPE 2 x 600 µ

Zastosowania:
- ręczne zamykanie pakietów
- folia PE, poliolefina

Zastosowania:
- zamykanie ciężkich worków
- grube folie PE, PAPE 2 x 400µ

Zgrzewarki próżniowe firmy A.V.C. umożliwiają opakowanie Państwa produktów w sposób prosty i szybki.