O Scanpack

ScanPack od trzydziestu lat zajmuje się doradztwem zastosowania i sprzedażą materiałów opakowaniowych, urządzeń spinających, zgrzewarek do folii i maszyn pakujących. Nasza działalność jest bardzo widoczna na polskim rynku w branży produkcji maszyn pakujących i zgrzewarek do folii. Od 1992 uczestniczymy we wszystkich ważnych wydażeniach dotyczących Naszej branży, jak na przykład targi Taropak w Poznaniu.

scanpack ostrzeszówscanpack ostrzeszówscanpack ostrzeszów

Dynamiczny rozwój gospodarczy w Polsce i Europie, a przede wszystkim szybki wzrost konkurencji na polskim rynku powodują zwiększające się znaczenie jakości pakowania, magazynowania i transportu zapakowanych wyrobów zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Użytkownik kontaktując się z Nami ma gwarancję profesjonalnej obsługi i może być pewny, że dobrze zainwestuje swoje pieniądze. Z definicji Naszej idei wynika aby proponować klientom maszyny pakujące, zgrzewarki do folii lub inne towary z poczuciem odpowiedzialności za to co dostarczamy.

 

Dzięki współpracy z partnerami z wielu kontynentów mamy możliwość wdrażania na terenie Polski najlepszych rozwiązań bezpiecznego pakowania, składowania oraz umocnienia ładunków.Posiadamy bardzo dynamicznych, młodych i przeszkolonych pracowników, którzy potrafią rozwiązać problem i zastosować najlepsze rozwiązania dla pakowania Twoich produktów.Mamy duże doświadczenie i wiemy, że nie warto konstruować oferty według niskich cen. Zawsze proponujemy użytkownikowi to co najlepsze, ponieważ kierujemy się odpowiedzialnością za to co robimy i Naszym trzydziestoletnim doświadczeniem.

Na tych stronach przedstawiamy Państwu zgrzewarki do folii, maszyny do obkurczania folią i automaty pakujące, natomiast część naszej oferty dotycząca maszyn spinających i taśm do spinania ładunków znajduje się pod adresem www.scanpack.pl